PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641466}
8,0 1
ocena
8,0 10 1 1

Harve Karbo
powrót do forum filmu Harve Karbo

................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ .................

kamilegia1

Szybki jesteś...
Zanim Ty zaśmieciłeś forum tego filmu swoim postem, ja już dawno uzupełniłem materiały dostyczące filmu (czyli dodałem braci Coen jako twórców).
Gdybym tego nie zrobił, nie założyłbyś idiotycznego tematu.

maciekges

Jakbyś miał jakieś nowe info to inforumuj

komedia + bracia Coen = Arcydzieło

czekam i nie mogę się doczekać :)

mptorz

Póki co to z nowości tylko Gambit, którego jeszcze nie miałem okazji oglądać. Ale może w weekend się wybiorę

maciekges

Również jeszcze nie widziałem i zamierzam obejrzeć. W ten weekend wyjeżdżam a w następny idę na enemefa tarantinoc (premiera Django a potem pulp fiction i inne flmy tarantino) więc nie wiem czy w ogóle załapie się do kina na gambita. Troche odstrasza to że gra tam cameron diaz ale z drugiej strony scenariusz coenów więc wiadomo że zgniłe jajko się nie trafi :)

mptorz

Teraz tak troche o tym pogooglowałem żadne rzetelne źródła ale z tego co czytałem wynika że to może być serial nie film :)

maciekges

To Ty zaśmiecasz filmweb stroną o filmie, który nie powstał - wstydź się!

kamilegia1

wyjdź!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones